W skład Zespołu Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu - Zdroju wchodzi Liceum Ogólnokształcące,  Technikum, Branżowa Szkoła I stopnia z klasami Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

14 lis 2015, 21:58

Sukcesy logistyków "Dwójki"

Uczniowie klasy IV b T Patryk Giba i Piotr Reguła zakwalifikowali się do eliminacji okręgowych VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Zawody okręgowe odbędą się 1 grudnia 2015r. Gratulujemy olimpijczykom osiągnięć i życzymy udziału w finale Olimpiady.
11 lis 2015, 20:33

Projekt "WF z klasą"

Zapraszamy 18 listopada (w środę) w godzinach od 16.00 do 17.00 do sali lustrzanej na kolejne zajęcia pozalekcyjne dla dziewcząt. W programie "joga" i nie tylko.
11 lis 2015, 20:28

Europejskie Dni Dziedzictwa

Nasza szkoła na swój skromny sposób włączyła się w obchody tak nazwanego projektu społeczno-edukacyjnego organizowanego w Polsce od 1993 roku. Celem przedsięwzięcia jest promowanie różnorodności regionalnej, ale i podkreślanie europejskich korzeni kultury.
6 lis 2015, 14:07

Wycieczka do Hotelu Dąbrówka

Uczniowie klasy II e kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa w ramach wycieczki zawodowej odwiedzili Hotel Dąbrówka w Jastrzębiu Zdroju.
2 lis 2015, 11:58

Kolejne sukcesy naszych uczniów

Dominika Świderek z klasy II d T została finalistką konkursu wojewódzkiego pt.”Trzeba pamiętać. Rok 1945 na Górnym Śląsku”. Konkurs organizowany był przez Wojewódzki Ośrodek Metodyczny i IPN po raz pierwszy, dlatego uczestnicy musieli zmierzyć się z całkiem nowym, nieobecnym jeszcze w podręcznikach tematem.
30 paź 2015, 16:31

Nagrodzona lekcja angielskiego

Wśród laureatów konkursu wydawnictwa Pearson na najciekawszą lekcję języka angielskiego poświęconą Halloween znalazła się lekcja przygotowana przez p. R. Oślizło. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji online.
28 paź 2015, 21:12

Ekonomistka wyjechała do Brukseli

Roksana Gatner z klasy IV a T, zdobywając tytuł Młodzieżowego Lidera Biznesu 2015, wyjechała na kilkudniową wycieczkę do Brukseli na zaproszenie profesora Jerzego Buzka.