Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

2 mar 2020, 17:30

Mamy nowy patronat

W miniony piątek tj. 28 lutego, na pływalni " Laguna", odbyły się warsztaty z ratownictwa wodnego, w których wzięli udział uczniowie z klas: pożarniczej z ratownictwem wodnym oraz rehabilitacyjno- medycznej.
2 mar 2020, 17:13

Wyższa Szkoła gotowania

28 lutego klasa II e T uczestniczyła w warsztatach kulinarnych na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Gastronomowie jak zawsze stanęli na wysokości zadania i przygotowali wybrane potrawy z różnych stron świata wraz z szefem kuchni Łukaszem Melką.
26 lut 2020, 20:05

Ekonomiści w Śląskim Konkursie Wiedzy o Podatkach

Komitet Organizacyjny ogłosił listę osób z poszczególnych szkół, które zakwalifikowały się do eliminacji wojewódzkich Śląskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach. W gronie osób, które znalazły się w II etapie zmagań konkursowych są ekonomiści z Korfantego.
26 lut 2020, 19:50

"Talent Mam"

Z talentów rodzą się wielcy i zdolni. Dnia 18 lutego 2020 roku odbyła się w Kinie Centrum trzecia edycja "Talent Mam" organizowana przez Młodzieżową Radę Miasta Jastrzębia-Zdroju. 33 uczestników zmagało się w trzech kategoriach: śpiew, taniec, gra na instrumentach.
25 lut 2020, 14:01

Przedszkolaki w naszej szkole

22 lut 2020, 18:05

Festiwal Piosenki Angielskiej

13 marca o godz. 9:45 odbędzie się kolejna, już szósta, edycja Festiwalu Piosenki Angielskiej w naszej szkole. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół średnich oraz klas 7 i 8 szkół podstawowych. Wszelkie informacje w załączniku.
21 lut 2020, 15:57

Prelekcja na temat odpowiedzialności karnej

W czwartek naszą szkołę odwiedził przedstawiciel Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, sierżant Krzysztof Popławski, który przeprowadził prelekcję dla uczniów klas drugich technikum na temat odpowiedzialności karnej.