Image2.jpg

24 mar 2017, 15:46

Drogi Rodzicu!

Rozmawiaj z dzieckiem o odpowiedzialnym korzystaniu z internetu.
24 mar 2017, 07:38

Najlepsi logistycy w Polsce

Kamil Chromik z klasy II b T, Kamil Kolski z klasy IV b T i Artur Owczarzy z klasy IV c T najlepszymi logistykami w Polsce. 16 marca 2017r. odbył się finał VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Liga Młodych Logistyków.
20 mar 2017, 20:21

Pozdrowienia z Niemiec

Grupa uczniów klas ekonomicznych, gastronomicznych i logistycznych przebywa na stażu w niemieckim mieście Chemnitz w ramach Programu Erasmus+. Za nami pierwszy dzień pobytu na praktykach, który upłynął na zapoznaniu się z regulaminem stażu oraz przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy.
19 mar 2017, 22:02

Hotelarka na podium

Uczennice z klasy III e T Justyna Marcol i Dorota Palka wzięły udział w X edycji konkursu dla uczniów uczących się w zawodzie technik hotelarstwa „Hotelarstwo w teorii i w praktyce” zorganizowanym przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Raciborzu .
18 mar 2017, 14:55

Weź udział w konkursach

Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami konkursów, w których można wykorzystać oraz rozwijać swoje zainteresowania, pasje oraz talenty.
16 mar 2017, 22:10

Za kulisami i w redakcji

To już kolejna w tym roku szkolnym wycieczka klasy II a LO o profilu aktorsko-dziennikarskim zorganizowana w ramach realizowanego rozszerzenia i przedmiotu kultura mediów. Dnia 15 marca 2017r. uczniowie tej klasy mieli okazję zgłębić tajemnice sceny i kulis Teatru im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach.
16 mar 2017, 22:08

Wielcy romantycy

Tak brzmiał tytuł zajęć warsztatowych, w których 14 marca 2017r. uczestniczyli uczniowie klasy II a i II b LO. Odbyły się one w Bibliotece Miejskiej w Jastrzębiu–Zdroju w ramach spotkań z literaturą. W ich trakcie uczniowie mogli sprawdzić i utrwalić swoją wiedzę na temat światopoglądu romantyków, ich twórczości i wykreowanych przez nich bohaterów.