Image2.jpg

15 mar 2017, 21:06

Tort z buraka szansą na sukces!

Uczennice klasy II d T będą reprezentować naszą szkołę w finale Ogólnopolskiego konkursu cukierniczego dla szkół i organizacji młodzieżowych „Zdrowo – Smacznie – Artystycznie” podczas tegorocznych Targów „SweetTARGi” w Katowicach.
14 mar 2017, 22:16

Logistyk wśród najlepszych

Przemysław Tomica z klasy IV c T wśród najlepszych 20 młodych logistyków w Polsce. Są to częściowe wyniki finału IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.
14 mar 2017, 20:01

Warto wiedzieć o ubezpieczeniach społecznych ...

14 marca odbył się II etap Olimpiady „Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych”, organizowany przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Chorzowie. Projekt przybliża uczniom szkół ponadgimnazjalnych tematykę ubezpieczeń społecznych w prosty i ciekawy sposób.
14 mar 2017, 17:29

Warsztaty integracyjne w ramach Programu Erasmus+

13 marca grupa uczniów klas ekonomicznych, logistycznych i gastronomicznych uczestniczyła w kolejnych warsztatach integracyjnych zorganizowanych przez panią pedagog Jadwigę Kulas. Warsztaty były ostatnim etapem przygotowań do wyjazdu na staż w Niemczech. Już w niedzielę, 19 marca grupa 31 uczniów wraz z opiekunami wyjedzie do Chemnitz na praktykę zawodową w ramach Programu Erasmus+.
14 mar 2017, 17:25

Konkurs Wiedzy Logistycznej

Przemysław Tomica z klasy IV c T i Olga Stępień z klasy IV c T wśród 20 najlepszych młodych logistyków w Polsce. 8 marca odbył się Finał VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Logistycznej w Dąbrowie Górniczej.
14 mar 2017, 17:24

Koncert pieśni patriotycznych

Już od 7 lat śpiewamy wspólnie najpiękniejsze polskie pieśni patriotyczne- pieśni o naszej Ojczyźnie i jej trudnej historii. Od trzech lat koncert poświęcamy Żołnierzom Wyklętym - ludziom należącym do ruchu partyzanckiego w czasie II Wojny Światowej.
14 mar 2017, 12:24

3 nowe e-booki naszych uczniów

Zachęcamy do lektury 3 nowych książek napisanych przez uczniów naszej szkoły.