Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

22 gru 2023, 14:49

Wesołych Świąt

Wszystkim odwiedzającym stronę Zespołu Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju, życzymy zdrowych, spokojnych oraz rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech będzie to czas wypełniony ciepłem i dobrymi życzeniami. Społeczność "Korfantego".
22 gru 2023, 14:41

List Minister Edukacji

List Minister Edukacji Barbary Nowackiej do uczniów, nauczycieli, dyrektorów szkół oraz rodziców.
22 gru 2023, 09:24

WYCIECZKA DO BOCHNI

Kopalnia w Bochni to najstarsza kopalnia soli w Polsce, w której wydobycie prowadzono od 1251 do 1990 roku. W 2013 roku została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
21 gru 2023, 20:24

Uczniowie 3 d T na podium konkursu plastycznego

Miło nam poinformować, o wynikach rozstrzygnięcia plastycznego konkursu profilaktycznego „Wolni od narkotyków i innych uzależnień”, organizowanego przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Jastrzębiu-Zdroju. Celem konkursu było stworzenie plakatu profilaktycznego przeciwdziałającego problemom związanym z narkotykami lub innymi uzależnieniami.
21 gru 2023, 12:02

GRA ULICZNA – rozdanie nagród

21 grudnia 2023 roku w Centrum Nauki i Biznesu Żak w Jastrzębiu – Zdroju odbyło się uroczyste rozdanie nagród rozstrzygające konkurs GRA ULICZNA - DZIEŃ DLA KARIERY. I miejsce zajęli uczniowie z klasy 5 A TP: Emilia Ledwoń, Mateusz Sroka, Inga Seńkowska. Konkurs odbył się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery „Talent i praca – to się opłaca”.
19 gru 2023, 22:12

Budujemy dobre relacje

Na spotkanie w dobrym gronie zawsze jest odpowiedni czas. Uczestnicy unijnego projektu „Zdobywamy doświadczenie w Europie” wzięli udział w spotkaniu integracyjnym poprowadzonym przez pedagoga szkolnego panią Jadwigę Kulas.
18 gru 2023, 20:40

Przestroga dla ludzkości?...

Klasy 3 a LO oraz 3 c LO odwiedziły wyjątkowe Miejsce Pamięci jakim jest Muzeum Auschwitz – Birkenau. Większość uczniów po raz pierwszy znalazła się na terenie dawnej „fabryki śmierci” - największego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i ośrodka Zagłady.