Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

1 cze 2023, 07:13

Wszyscy jesteśmy dziećmi… 1 czerwca w Korfantym

W tym dniu zapraszamy uczniów do udziału w rozgrywkach sportowych, animacjach przy muzyce, prelekcjach i w seansie bajkowym.
29 maj 2023, 21:02

Kolejni Goście w naszej szkole

29 maja naszym Gościem specjalnym był Dyrektor sprzedaży i marketingu Hotel Crystal Mountain - Pan Łukasz Mączka. Podczas wizyty uczniowie technikum hotelarskiego i turystycznego mogli poznać ścieżkę kariery naszego gościa.
29 maj 2023, 20:57

U naszych kolegów w Sosnowcu

W piątkowy słoneczny dzień klasy Technikum obsługi portów i terminali wyruszyły do Sosnowca z wizytą. Dzięki uprzejmości Pani Wicedyrektor mgr Ewie Bartosińskiej mogliśmy uczestniczyć w zajęciach w Technikum nr 4 Transportowym.
29 maj 2023, 20:50

Uczniowie odwiedzili Tajemnicę Ciemności

We wtorek, 23 maja klasy hotelarsko - turystyczne odwiedziły Bardzo Ważne Miejsce. Tajemnica Ciemności to unikatowa w skali Śląska ścieżka edukacyjna. Składa się z pięciu całkowicie zaciemnionych, inspirująco zaaranżowanych przestrzeni.
29 maj 2023, 20:46

Wizyta w nowoczesnym hotelu

We wtorek 23 maja na wycieczce dydaktycznej do Katowic klasa 1F Technikum Hotelarskiego i Turystycznego wraz z 2cT odwiedzili nowoczesny hotel Mercure. Hotel Mercure Katowice Centrum to nowy imponujący obiekt w centrum Katowic, który stawia przede wszystkim na nowoczesność, ekologię i zrównoważony rozwój.
29 maj 2023, 13:34

W GRODZIE KRÓLA KRAKA

25 maja w ramach realizacji programu nauki języka polskiego uczniowie z Ukrainy udali się do Krakowa, aby poznać najcenniejsze zabytki z historii Polski.
28 maj 2023, 15:11

Gotowanie to moja pasja

Uczniowie 2c i 3c technikum gastronomicznego i hotelarskiego uczestniczyli w kolejnym spotkaniu w ramach projektu - "Zawodowiec moim mentorem". Gościem był Pan Michał Dyderski, człowiek z sercem do gotowania. Uczeń znanego kucharza Michela Moran.