Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

3 maj 2023, 21:23

Żegnamy z wielkim żalem

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że 1 maja 2023 roku zmarła pani Danuta Fiłończuk, wieloletnia nauczycielka języka polskiego w naszej szkole. Trudno pogodzić się z tym nagłym i nieoczekiwanym odejściem.
3 maj 2023, 14:05

Powodzenia na egzaminie maturalnym

Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy połamania pióra, wiary we własne siły, doskonałych wyników oraz powodzenia w dalszym życiu zawodowym i osobistym! Trzymamy z Was kciuki!
3 maj 2023, 13:57

DNI ZIEMI

Kwiecień- to miesiąc Ziemi. Jak każdego roku młodzież Naszej szkoły aktywnie włącza się w ogólnoświatowe obchody "Dni Ziemi". W tym roku pod hasłem "Invest in Our Planet" czyli "Zainwestuj w Naszą planetę" wspólnie z Ministerstwem Klimatu i Środowiska oraz panią Moniką Szewczyk uczestniczyliśmy w webinarze dotyczącym ochrony różnorodności biologicznej.
2 maj 2023, 11:50

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

28 kwietnia 2023r. w odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla tegorocznych maturzystów. W trakcie akademii uczeń Dominik Wdowiak odebrał Złoty Indeks Akademii WSB przyznawany dla najlepszych maturzystów w województwie.
29 kwi 2023, 19:32

Ostatnie pożegnanie

Z ogromnym żalem informujemy, że w 26 kwietnia 2023 roku zmarł absolwent naszej szkoły Michał Głogowski. To nieodżałowana strata dla wszystkich, którzy Go znali i kochali. Wobec ciosu, który spadł na najbliższych Michała, niełatwo znaleźć słowa otuchy. Łącząc się w żałobie i smutku składamy Rodzinie najszczersze kondolencje. Dyrekcja wraz z całą społecznością Zespołu Szkół Nr 2.
29 kwi 2023, 14:19

Wycieczka do Londynu

W dniach 23 - 28 kwietnia br. uczniowie "Korfantego" wraz z opiekunami byli na wycieczce w Londynie. Celem zwiedzania było samo miasto jak i wyprawa poza nie do Brighton oraz na klify Seven Sisters.
29 kwi 2023, 13:32

Piknik z WSB i "Korfantym"

Wydział Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza na piknik 6 maja od godziny 9:00. Impreza zorganizowana zostanie na boisku Zespołu Szkół Nr 2 przy ulicy Poznańskiej. Szczegóły na plakacie.