Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

17 kwi 2023, 22:48

Jak nie dać się dezinformacji?

14 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie online w ramach Projektu Bakcyl. Tym razem uczniowie z klasy II b T uczestniczyli w lekcji zatytułowanej „Jak radzić sobie z dezinformacją w sieci”.
13 kwi 2023, 15:24

Kuchnia andaluzyjska

Uczniowie 2 klasy technikum hotelarsko-gastronomicznego uczestniczyli w bardzo ciekawej lekcji. Tematem była kuchnia andaluzyjska i zwyczaje wielkanocne Santa Semana. Lekcja odbyła się po wizycie w Hiszpanii w ramach Erasmus+ w marcu tego roku.
12 kwi 2023, 12:32

ZAKODOWANE JASTRZĘBIE - KONKURS

Drodzy Uczniowie, w tym roku przypada 60 - ta rocznica powstania naszego miasta. Z tej okazji postanowiliśmy przygotować dla Was konkurs zatytułowany "ZAKODOWANE JASTRZĘBIE", który będzie trwał od 12 do 19 kwietnia br. i będzie polegał na:
4 kwi 2023, 18:25

Konkurs stołów wielkanocnych

4 kwietnia odbył się szkolny konkurs na „Stół Wielkanocny Inaczej”. Konkurs miał na celu pielęgnowanie tradycji wielkanocnych, stworzenie możliwości prezentacji ozdób, a zarazem rozwijanie aktywności twórczej i wrażliwości estetycznej wśród uczniów.
4 kwi 2023, 18:07

Konkurs wiedzy turystycznej

4 kwietnia 2023 roku uczennice 4 klasy TOR, Natalia Wisełka i Angelika Dec wzięły udział w II Międzyszkolnym Konkursie Turystycznym w Bytomiu. W tym roku Konkurs odbył się pod hasłem „Śląskie do odkrycia”.
3 kwi 2023, 15:38

KONKURS PLASTYCZNY Z PROMUJĄCY DZIEŃ ZIEMI

22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi, którego celem jest zwrócenie uwagi na ochronę środowiska naturalnego oraz promowanie zachowań proekologicznych. Tegoroczne święto obchodzone jest pod hasłem „Zmiana zaczyna się od działania”. W związku z tym organizujemy konkurs plastyczny i serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia w nim udziału. Joanna Kanak i Monika Goik
2 kwi 2023, 19:42

Zapraszamy na wystawę fotograficzną "Akcent koloru"

W trakcie Dni Otwartych, zaprosiliśmy rodziców naszych młodych zdolnych uczniów na wystawę fotograficzną klasy II eT z kierunku technik fotografii i multimediów. Na II roku nauki jest to pierwsze podsumowanie umiejętności młodych fotografów. Wysoki poziom prac zaskoczył zarówno rodziców, jak i uczących przedmiotów zawodowych.