Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

12 sty 2023, 22:36

Przedstawienie świąteczne pt. „Być człowiekiem"

Dla rozjaśnienia mroków poświątecznej depresji w naszej szkole miała miejsce premiera przedstawienia świątecznego pt. „Być człowiekiem”. To już drugie wystąpienie naszego szkolnego zespołu teatralnego przygotowanego przez p. Katarzynę Moczoł we współpracy z wokalistami i muzykami p. Dariusza Gruszczyka.
9 sty 2023, 10:19

Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna

Uczeń klasy IV cTG Oskar Gajda zakwalifikował się do II etapu VII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Uniwersytet Gdański. Etap okręgowy odbędzie się 3 marca br. Gratulujemy i życzymy powodzenia.
9 sty 2023, 10:12

Dzień Olimpiad

4 stycznia 2023 odbył się etap okręgowy Olimpiad. Nasza szkoła po raz kolejny brała udział w okręgowym etapie Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Do Wisły zjechało piętnaście szkół z całego śląska.
9 sty 2023, 10:05

Program stypendialny PKP Intercity

Grupa naszych uczniów staje się stypendystami PKP Intercity- programu kierowanego dla szkół średnich. 20 grudnia uczniowie klas 2BT Technikum Obsługi Portów i Terminali - Stolarczyk Julia, Zuzanna Sztwiertnia, Julia Walek, Agata Widurska, Nikodem Mańkowski i Kacper Wronka - uczestniczyli w spotkaniu związanym z realizacją programu stypendialnego PKP Intercity.
9 sty 2023, 09:51

Olimpiady w Korfantym

W ostatnich tygodniach roku 2022 odbyły się w Korfantym dwie olimpiady: Olimpiada Znajomości Afryki oraz Olimpiada Teologii Katolickiej. Podczas świątecznych uroczystości wręczyliśmy dyplomy i nagrody zwyciężczyniom tych olimpiad.
7 sty 2023, 21:28

Program profilaktyczny "Dobry temat"

W Zespole Szkół Nr 2 rusza pierwszy w Polsce hybrydowy program profilaktyki uniwersalnej „Dobry temat”. 4 stycznia odbyło się spotkanie informacyjno-organizacyjne z panem Jackiem Klimczakiem, który wyjaśnił zasady i mocne strony programu.
2 sty 2023, 21:16

Diamentowy Indeks AGH

Michał Koprowski uczeń klasy 4 Technikum Logistycznego został zakwalifikowany do II etapu XVI Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”. Gratulujemy!