Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

18 gru 2022, 20:26

Warsztaty z języka angielskiego na UJ

W piątek 16 grudnia 2022 roku klasa 1eT i 3bLo wzięła udział w warsztatach prowadzonych przez dr Izabelę Curyłło-Klag na temat Zjednoczonego Królestwa w instytucie filologii angielskiej UJ w Krakowie.
16 gru 2022, 20:23

„Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj…”

Zapraszamy do kolejnej – piątej – edycji ogólnopolskiej kampanii społecznej “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”, której celem jest zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie.  Propagujemy wysyłanie kartek i własnoręczne pisanie życzeń zamiast klikanie w telefonie…
16 gru 2022, 19:52

Dni Profilaktyki

W ramach Dni Profilaktyki zaproponowaliśmy młodzieży prelekcje i warsztaty o różnej tematyce. Ważnym przesłaniem było uwrażliwienie uczniów na przemoc i hejt, pokazanie gdzie szukać pomocy oraz jak reagować i sygnalizować, że komuś dzieje się krzywda.
13 gru 2022, 22:24

Warsztaty kulturowe - „Staże zagraniczne w Portugalii”

12 grudnia 2022 r. miały miejsce warsztaty kulturowe w ramach projektu „Staże zagraniczne w Portugalii”. Ich najważniejszym momentem była prelekcja dwóch przedstawicieli Stowarzyszenia Miłośników Portugalii „My Lisbon Story”.
13 gru 2022, 20:50

Lekcja pachnąca piernikami

W czwartek 8 grudnia 2022 roku mieliśmy okazję nauczyć się pieczenia tradycyjnych pierników bożonarodzeniowych. Warsztaty przeprowadziła dla nas - uczniów z Ukrainy - w pracowni gastronomicznej Pani Anna Labza.
12 gru 2022, 10:14

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu

W tym wyjątkowym czasie serce Wrocławia zaczyna bić mocniej… Wrocławski Rynek staje się tłem dla bajkowej scenerii… Wśród pachnących lasem choinek, czekoladowych pierników czeka moc świątecznych niespodzianek. Magia świąt oczaruje każdego…!
10 gru 2022, 22:16