PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ „ŚWIAT BEZ GŁODU”

18 lis 2015, 14:11

Zbiórka ta zapoczątkowana była na „Dniu Ziemniaka” (17 10 2015r). na OWN, w którą zaangażowani byli uczniowie
klasy II d T (Aleksandra Jagodzińska, Tomasz Buturla, Ewelina Górajczyk, Anna Wieczorek) i II e T (Marta Skrzyszowska, Agnieszka Dąbkowska).

W ramach kampanii „Świat bez głodu” na terenie szkoły sprzedawano różnego rodzaju wyroby wypiekane przez uczniów oraz opaski z logiem PAH . (sprzedaż trwała do 16 11 15r).
Celem akcji była pomoc krajom poszkodowanym w wyniku konfliktów zbrojnych na Ukrainie.
Rozliczenie puszek nastąpiło 16 listopada przez uczennice klasy IV d T ….. w wyniku tego przedsięwzięcia udało się uzyskać 1019,12 zł za co serdecznie wam wszystkim dziękujemy!!!

Koordynator Akcji Ewa Goraus