Międzynarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej

27 sty 2020, 18:24

Projekt „Kunszt nowoczesnego nauczyciela gwarancją sukcesu uczniów.” został zatwierdzony do realizacji ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej”.

Głównym celem projektów realizowanych ze środków PO WER w obszarze edukacji szkolnej jest rozwijanie potencjału osób oraz instytucji poprzez realizację działań polegających na ponadnarodowej mobilności.

W ramach projektu nauczyciele Korfantego wyjadą do Irlandii, Hiszpanii, Włoch i na Maltę, aby uczestniczyć w następujących szkoleniach:

- “The 4Cs: Creativity, Critical Thinking, Communication and Collaboration in Schools” (Irlandia)

- “Yoga and Meditation for Educators: be a Great Teacher, be your Best Self” (Hiszpania)

- “Life Coaching for Teachers: Happy Teachers for Better Students” (Włochy)

- “Web Solutions for the Classroom” (Włochy)

- “General English” (Irlandia)

- „ICT for Collaborative, Project-Based Teaching and Learning” (Malta)

Realizację działań projektowych koordynują p. Emilia Antończyk i p. Żaneta Ciuksa-Macoń.

Emilia Antończyk

FE_Wiedza_Edukacja_Rozwoj_rgb-1.jpg