Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna

17 mar 2022, 17:48

Olimpiada jest organizowana przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych zainteresowanych tematyką transportu, logistyki i spedycji, a w szczególności kształcących się w zawodach technik spedytor, technik logistyk, technik eksploatacji portów i terminali oraz magazynier-logistyk.

Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Do pierwszego etapu obecnej edycji zgłosiło się 5462 uczniów z 275 szkół (do zawodów przystąpiło 4399 uczestników). Do zawodów drugiego stopnia zakwalifikowało się 812 uczestników ze wszystkich województw.

Wyniki zawodów II stopnia potwierdziły, że uczeń naszej Szkoły Jakub Gawełczyk znalazł się wśród finalistów, którzy zostaną zaproszeni na zawody centralne. Odbędą się one w dniach 7-8 kwietnia 2022 r. w siedzibie Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.