Drodzy Uczniowie!

19 mar 2021, 10:43

Dołącz do naszej akcji, kup książkę (ze względów sanitarnych musi być nowa) i pomóż przetrwać chorobę dzieciom i młodzieży z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Nasi uczniowie- Weronika, Wioleta i Szymon z klasy II branżowej i III technikum zainicjowali tę akcję. Tak zwracają się do kolegów i koleżanek z naszej szkoły:

- Twój dar sprawi, że na twarzach chorych dzieci pojawi się uśmiech - mówi Weronika.

- Drodzy koledzy i koleżanki! Pomóżcie nam w tej akcji, będziemy wdzięczni za każdy dar! - apeluje Szymon.

Mile widziane książeczki edukacyjne w twardych okładkach (o samochodach, sprzętach domowych, zwierzętach, itp.) oraz książki dla starszych dzieci o tematyce przygodowej kryminalnej lub też poradniki. Książki można przynosić do 26 marca, można je złożyć w holu głównym szkoły, przy portierni.
Uwaga!
Ze względów sanitarnych książka musi być nowa.

Dziękujemy :)

Posłuchaj utworu "Życia rajd" https://www.youtube.com/watch?v=xGj4bHs3-IY