Spotkanie bibliotekarzy jastrzębskich szkół

10 cze 2021, 14:53

Bibliotekarki podzieliły się również doświadczeniami związanymi z organizacją pracy biblioteki, pozyskiwaniem środków na zakup nowych książek. Nie zabrakło również zapowiedzi zintensyfikowania wspólnych działań i inicjatyw zaplanowanych na kolejny rok szkolny.

Atrakcją spotkania była prezentacja Agaty Tuckiej-Marek na temat współpracy z autorką książki „Semiramida” Ewą Kassalą. Pani Agata przedstawiła również swoje niezwykłe projekty zainspirowane przygodą z „Semiramidą” oraz pasją do koni i jeździectwa. Warto podkreślić, że obie panie są absolwentkami naszej szkoły, a Pani Agata Tucka-Marek jest nauczycielką wychowania fizycznego w ZS2.

Udział w tym wydarzeniu wzięli również uczniowie Korfantego.

Spotkanie bibliotekarek odbyło się po raz drugi w bieżącym roku szkolnym. Poprzednie, z udziałem autorki książki „Pełny bunclok” Anny Lerch-Wójcik, miało miejsce 30 września 2020 r.

Żaneta Wiercioch