Światowy Dzień Ziemi - KONKURSY

26 mar 2019, 18:56

Jak każdego roku społeczność Zespołu Szkół nr 2 przyłącza się do obchodów Dnia Ziemi.

W tym roku planujemy zorganizować wystawę prac plastycznych, przedstawiających gatunki zagrożone wyginięciem wskutek inwazyjnej działalności człowieka w środowisko naturalne. Zachęcamy więc wszystkich utalentowanych artystycznie uczniów do przygotowanie plakatów na brystolu w formacie A 0 (duży biały brystol) prezentujący wybrany gatunek, który zagrożony jest wyginięciem. Prace należy oddać do dnia 12.04.2019r. nauczycielom geografii bądź biologii. Dla autorów najciekawszych „dzieł” przewidziane są nagrody rzeczowe.

Ponadto osoby, które chcą sprawdzić swoją wiedzę dotycząca szeroko pojętej ochrony środowiska i problemów ekologicznych zachęcamy do zgłoszenia swojego udziału w SZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY EKOLOGICZNEJ. Zgłoszenia przyjmują nauczyciele geografii i biologii do dnia 12.04.2019r. Konkurs odbędzie się w dnia  15.04.2019r., a dla najlepszych uczniów przewidziane są nagrody rzeczowe.

nauczyciele geografii i biologii