Uczelnie szkołom - o finansach z NBP

19 mar 2022, 15:47

Pierwszy dzień warsztatów upłynął pod hasłem „7 nawyków skutecznego działania”. Spotkanie online prowadzone było przez panią Sylwię Pawłowską, opiekuna praktyk Akademii WSB i doradcę zawodowego. Podczas warsztatów młodzi ekonomiści i architekci mogli przekonać się, że dobre nawyki prowadzą nie tylko do „zwycięstwa prywatnego”, czyli rozwoju osobistego, ale również do „zwycięstwa publicznego”, czyli skutecznego współdziałania z innymi ludźmi.

7.jpg

Warto również postawić na efektywne zarządzanie swoim czasem. Macierz lub Kwadrat Eisenhowera to jedno z lepszych narzędzi do ustalania priorytetów.

macierz_eisenhowera.jpg

Drugi dzień warsztatów prowadzonych przez doradcę zawodowego panią Elżbietę Kowacką, poświęcony został prezentacji zawodów przyszłości oraz kluczowym kompetencjom miękkim, które poszukiwane są przez pracodawców na rynku. Nie zabrakło również ćwiczeń warsztatowych poświęconych planowaniu w oparciu o metodę SMART.

SMART.jpg

Warsztaty były kolejnym działaniem realizowanym w ramach projektu
„Uczelnie szkołom - o finansach z NBP.

Koordynator  z ramienia ZS Nr 2

Małgorzata Lach