V Festiwal Piosenki Angielskiej

17 paź 2018, 19:30

17.10 2018 o 9.45 rozpoczął się w naszej Szkole V Festiwal Piosenki Angielskiej. Wystąpiło w nim 8 osób, prezentując wysoki i wyrównany poziom artystyczny.

Po wysłuchaniu wszystkich uczestników Jury konkursu w składzie: Przemysław Strączek - jazzman, Paul Robinson - lektor związany ze szkołą językową Be Best w Żorach oraz Anna Wodecka - nauczycielka języka angielskiego w ZS nr 2 Im. W. Korfantego podjęło decyzję o nagrodzeniu trzech wokalistek.

I miejsce ex aequo otrzymały Daria Łubowska ZS nr 3 w Jastrzębiu Zdroju z piosenką Adele 'Set Fire' i Dominika Brodziak ZS nr 2 w Jastrzębiu Zdroju z piosenką Charlotte Cardin 'Dirty, Dirty'. III miejsce przypadło w udziale Martynie Matloch z ZS Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju.

Sponsorami nagród, którymi są kursy językowe są: Szkoły językowe „Tower” oraz „Right Now”, zaś organizacją całego przedsięwzięcia zajęła się pani Aneta Cholewa.