WIZYTA W DOMU NAUKI I REHABILITACJI

3 lut 2016, 23:46

1 lutego 9-osobowa grupa uczniów klasy III c T (Nikola Pydyn, Marlena Rusin, Joanna Jeżewska, Małgorzata Żagan, Patrycja Hynek, Marek Wabnic, Tomasz Jeleśniański, Tomasz Nowoczek, Grzegorz Zalewski) odwiedziła wychowanków jastrzębskiego Domu Nauki i Rehabilitacji.
Młodzież wzięła udział w warsztatach terapeutycznych przygotowanych przez opiekunów ośrodka. Wspólnie z wychowankami Domu Nauki i Rehabilitacji uczniowie wykonywali mandale oraz tworzyli kartki walentynkowe.
Zajęcia, jak zawsze, odbyły się w miłej i przyjaznej atmosferze. Uczniowie naszej szkoły niecierpliwie czekają na kolejną wizytę w DNiR, gdyż jest to wspaniała możliwość integracji środowiska osób niepełnosprawnych ze zdrowymi osobami.

Katarzyna Śnieg