Z wizytą w WSS nr 2

15 lis 2019, 18:17

Lekarz Zarządzający Oddziałem Rehabilitacyjnym - dr n. med. Radosław Bieniek przybliżył młodzieży zagadnienia związane z rehabilitacją. Uczniowie zobaczyli gabinet fizykoterapii i hydroterapii. Ciekawym punktem spotkania było sprawdzenie, na czym polega system rehabilitacji wirtualnej See Me. Pani Ania pokazała młodzieży Stację Dializ i wyjaśniła, na czym polegają dializy oraz kto z nich korzysta. Pani Mariola bardzo ciekawie przedstawiła młodzieży zagadnienia z zakresu epidemiologii i higieny, i sprawdziła, czy młodzież potrafi prawidłowo myć ręce. Uczniowie zobaczyli również Centralną Sterylizatornię. Podczas wszystkich spotkań młodzieży towarzyszyła Pani Maria, której serdecznie dziękujemy.

Bożena Araszczuk