„Zaszyj się w śmieciach” konkurs ekologiczny

14 mar 2022, 20:32

Pracą konkursową jest samodzielnie stworzone przez zespół (składający się max z 5 uczniów) ubranie z odpadów.

UWAGA! Do odpadów nie zaliczają się ubrania i tekstylia natomiast dopuszczone jest użycie suwaków, guzików lub zamków. Obowiązuje dowolność w wyborze części garderoby. Wymagane jest, aby jeden członek zespołu zaprezentował na sobie pracę konkursową w czasie konkursu. Ocenie podlegać będzie kreacja stworzona z odpadów oraz wystąpienie na scenie.

Prace konkursowe proszę o przygotowanie do czwartku 17.03.2022 i dostarczenie do sali 13B.

Jeśli w Szkole powstanie kilka projektów wówczas wybrany zostanie jeden, który będzie reprezentował naszą Szkołę w mieście. Zespół ten wraz z całą klasą zostanie zaproszony do udziału w piątek 18.03.2022 w obchodach miejskich Miesiąca Ekologii w Jastrzębiu -Zdroju.

W programie przewidziany jest pokaz eko-mody, pokaz taneczny, koncert Smolastego i jeszcze kilka innych atrakcji.