Zawsze trafiamy w dziesiątkę

20 lut 2017, 15:53

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Anna Hetman - Prezydent Miasta, Anna Toborowicz - Przewodnicząca Komisji Edukacji i Polityki Społecznej, ppłk Ryszard Kasprzyk - Dyrektor Biura Śląskiego Zarządu Wojewódzkiego LOK, Andrzej Pawłowski -Naczelnik Wydziału Edukacji, Halina Hrynczyszyn – Dyrektor Szkoły.

Zanim oddano pierwsze strzały, Bronisław Wita- nauczyciel wychowania fizycznego, przedstawił prezentację ilustrującą wykonane prace remontowe, które zaplanował i koordynował, a Dyrektor Szkoły złożyła podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do ponownego uruchomienia obiektu.

Strzelnica będzie służyła przede wszystkim uczniom naszej szkoły, ale także mieszkańcom Miasta. Będzie to miejsce, w którym oprócz szkoleń odbywać się będą zawody i turnieje strzeleckie.

Zachęcamy do opanowania strzeleckich umiejętności i życzymy samych celnych strzałów !