Aktualności Galeria Redakcja Kontakt

Liceum Ogólnokształcące – 3 letnie

Będąc uczniem naszego Liceum Ogólnokształcącego, masz prawo wyboru nauczanego języka obcego zgodnie z Twoimi zainteresowaniami i dotychczasowymi umiejętnościami !

• klasa o rozszerzeniu: język polski, biologia

Jeśli chcesz rozwijać zainteresowania humanistyczne powiązane z naukami biologicznymi czy ochroną środowiska ta, oferta jest dla Ciebie. Będziesz miał okazję współpracować z Teatrem Profilaktycznym z Krakowa oraz uczestniczyć w warsztatach psychologiczno– pedagogicznych. Możesz również wraz z innymi uczniami szkoły działać w Klubie Wolontariatu, pomagając w ramach swoich możliwości ludziom potrzebującym.

Klasa będzie rozwijać Twoje zainteresowania poprzez przygotowania do różnorodnych konkursów, olimpiad przedmiotowych, a jej program da Ci gruntowną wiedzę i umiejętności niezbędne do podjęcia studiów na różnorodnych kierunkach humanistycznych:

• psychologii,

• pedagogiki,

• nauk humanistycznych i społecznych.