Zespół Szkół Nr 2

im. Wojciecha Korfantego

ul. Poznańska 1a

44-335 Jastrzębie-Zdrój


tel.:
32 471 16 33

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

w roku szkolnym 2017/2018

JĘZYK POLSKI

Nazwisko i imię Termin Rodzaj zajęć
Łozińska Danuta Piątek 14.15 – 15.00 Zajęcia wyrównawcze - 204B
Karasek Ewa Środa 7.10 – 8.00 Kółko wyrównawcze - 209B
Bonarek Izolda Piątek 8.00 – 8.45 Zajęcia przygotowujące do matury na poziomie rozszerzonym - 204B
Rosińska Danuta Wtorek 14.15 – 15.00 Kółko wyrównawcze - 206A
Cichoń Aleksandra Środa 14.15 - 15.00
Środa 15.00 – 15.45
Kółko maturalne - 10B
Kółko wyrównawcze - 10B

JĘZYK FRANCUSKI

Jargiło Katarzyna Wtorek 15.05 – 15.50 Kółko wyrównawcze - 109B
Nikiel Kinga Wtorek 14.15 – 15.00 Kółko wyrównawcze - 108B
Jadwiga Kulas Poniedziałek 13.25  - 14.20 Kółko z języka francuskiego - 14A

JĘZYK ANGIELSKI

Pietranik Maria Środa 14.10 – 14.55 Kółko przygotowujące do matury na poziomie rozszerzonym - 104A
Będkowska Barbara Środa 7.10 – 8.00 Kółko wyrównawcze - 9B
Głowacka Kinga Czwartek 15.00 – 15.45 Kółko z języka zawodowego dla klas Technikum Logistycznego - 107B
Martyna Kania Poniedziałek 14.10 – 14.55 Przygotowanie do matury ustnej oraz zajęcia wyrównawcze - 105A
Śnieg Katarzyna Czwartek 7.25 – 8.00
Piątek 7.25 – 8.00
Zajęcia wyrównawcze - 7B
Zajęcia wyrównawcze - 7B
Sitek- Sędek Dorota Wtorek 14.15 – 15.00 Kółko wyrównawcze dla klas II Technikum - 108A
Drewnowski Łukasz Środa 14.15 – 15.00 Zajęcia dodatkowe dla klas II - 9B

JĘZYK NIEMIECKI

Panfil Katarzyna Wtorek 14.15 – 15.00 Kółko wyrównawcze - 107A
Dziendziel Wiesława Poniedziałek 15.00 – 15.45
Czwartek 13.15 – 14.00
Kółko wyrównawcze - 213A
Kółko przygotowujące do matury - 213A

JĘZYK ROSYJSKI

Wodecka Anna Poniedziałek 14.15 – 15.00 Kółko wyrównawcze - 103A
Wiercioch Żaneta Poniedziałek 12.30 – 13.15
Czwartek 13.25 – 14.10
Piątek 10.35 – 11.20

Dodatkowe zajęcia z języka rosyjskiego - Biblioteka

MATEMATYKA

Kłosowska Anna Poniedziałek 14.10 – 14.55

Środa 7.10 – 7.55

Czwartek 15.00 – 15.45

Czwartek 15.00 – 15.45

Kółko przygotowujące do matury podstawowej dla klasy IV BT - 306A
Kółko przygotowujące do matury podstawowej dla klasy IV BT - 306A
Kółko wyrównawcze dla klas I - 306A

Kółko przygotowujące do matury rozszerzonej dla klasy IV BT - 306A

Szczepek Kinga Wtorek 14.15 – 15.00
Poniedziałek 8.00 – 8.45
Kółko wyrównawcze dla klas II - 208B

Kółko przygotowujące do matury podstawowej - 208B

Wala Bernadeta Poniedziałek 15.05 – 15.50
Czwartek 13.25 – 14.10
Zajęcia wyrównawcze dla klas III - 211A

Zajęcia wyrównawcze dla klasy I A LO - 211A
Kosmowska Ewa Poniedziałek 14.10 – 14.55
Wtorek 8.00 – 8.45
Piątek 7.10 – 7.55
Kółko przygotowujące do matury - 210B
Kółko przygotowujące do matury - 210B
Zajęcia wyrównawcze - 210B

HISTORIA

Długosz Monika Środa 15.00 – 15.45 Zajęcia wyrównawcze - 207B
Gibes Katarzyna Środa 15.15 – 16.00 Zajęcia przygotowujące do matury oraz olimpiad i konkursów - 112B
Zdziebło Joanna Poniedziałek 14.15 – 15.00 Zajęcia przygotowujące do matury oraz wyrównawcze - 110A

GEOGRAFIA

Goik Monika Poniedziałek 14.10 – 14.55
Środa 14.10 – 14.55
Zajęcia przygotowujące do matury - 13B
Zajęcia wyrównawcze - 13B
Pipiro Grzegorz Środa 14.15 – 15.00 Zajęcia wyrównawcze - 305A
Kanak Joanna Wtorek 15.00 – 15.45 Zajęcia dodatkowe - 4A

CHEMIA

Kabut Beata Czwartek 13.25 – 14.10 Kółko przygotowujące do matury - 303A
Król Alicja Wtorek 7.15 – 8.00 Zajęcia wyrównawcze - 303A

PRZEDMIOTY EKONOMICZNE I LOGISTYCZNE

Lach Małgorzata Wtorek 14.15 – 14.55 Kółko wyrównawcze - 8A
Niemczyk Renata Środa 15.00 – 15.45 Zajęcia dodatkowe z rachunkowości - 205A
Janusz Elżbieta Poniedziałek 15.05 – 15.50 Kółko wyrównawcze z przedmiotów zawodowych - 020C
Madera Marta Środa 14.15 – 15.00 Kółko wyrównawcze - 309A
Mariola Kuczkowska-Deberny Wtorek 14.15 - 15.00
Zajęcia uzupełniające, wyrównawcze, przygotowujące do kwalifikacji A. 36
Myśliwy Joanna Środa 7.15 – 8.00 Kółko wyrównawcze z podstaw przedsiębiorczości - 203A
Turoń Henryk Wtorek 14.10 – 14.55 Zajęcia wyrównawcze oraz przygotowujące do olimpiad i konkursów - 3A
Strządała Agnieszka Czwartek 8.00 – 8.45 Kółko wyrównawcze z podstaw funkcjonowania przedsiębiorstw dla klasy I AT - 311A

PRZEDMIOTY GASTRONOMICZNE I HOTELARSKIE

Antończyk Emilia Środa 14.15 – 15.00
Środa 15.00 – 15.45
Zajęcia wyrównawcze - 4A
Kółko gastronomiczne – redagowanie gazetki „Dwójka od kuchni” - 4A
Kanak Joanna Wtorek 15.00 – 15.45 Zajęcia gastronomiczne - 4A
Labza Anna Wtorek 7.10 – 7.55 Zajęcia gastronomiczne - 4A
Kula Marzena Czwartek 14.15 – 15.00 Zajęcia wyrównawcze z przedmiotów zawodowych - 209A
Holona Małgorzata Poniedziałek 14.10 – 14.55 Kółko wyrównawcze - 4A

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Cieśla Iwona Poniedziałek 16.00 – 17.30 Siatkówka dziewcząt – hala sportowa
Pancherz Anna Poniedziałek 16.00 – 17.00 Piłka ręczna – hala sportowa
Gruszczyk Dariusz Poniedziałek 17.30 – 19.00
Wtorek 15.30 – 17.00
Czwartek 16.00 – 18.00

Koszykówka dziewcząt i chłopców – hala sportowa

RELIGIA

Ks.Bureza Sebastian Piątek 15.05 – 15.50 Koło Biblijne - 04B