Program wolontariatu w Domu Dziecka

20 cze 2024, 17:24

Ten szlachetny program jest nie tylko okazją do niesienia pomocy potrzebującym, ale również ważnym elementem rozwoju społecznego i osobistego naszych uczniów. Nasi uczniowie regularnie odwiedzają dzieci z Domu Dziecka, oferując im wsparcie emocjonalne, pomoc w nauce oraz organizując różnorodne zajęcia i zabawy integracyjne. Uczniowie pomagają dzieciom w odrabianiu lekcji, organizują wspólne czytanie książek oraz uczestniczą w codziennych czynnościach, wspierając wychowawców. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom za zaangażowanie i wsparcie. Razem możemy uczynić świat lepszym miejscem!

Jeśli masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji na temat wolontariatu, prosimy o kontakt z koordynatorem programu: Renata Wiśniak (pedagog szkolny)

Bez_nazwy.jpeg