Wycieczka do Londynu

10 maj 2024, 12:54

Podczas pobytu w stolicy Wielkiej Brytanii, nasi uczniowie mieli okazję zwiedzić wiele znanych miejsc, takich jak Buckingham Palace, Big Ben czy Tower Bridge, które są nieodłącznymi symbolami Londynu.

Przemierzając ulice tej bogatej w historię metropolii, nasi uczniowie mogli poczuć atmosferę tego niezwykłego miasta, zanurzając się w jego różnorodności kulturowej i bogactwie dziedzictwa.
W trakcie wizyty w Oksfordzie, uczniowie mieli także okazję poznać jedną z najstarszych i najbardziej renomowanych uczelni na świecie. Spacerując po malowniczych kampusach, mogli oni poczuć ducha akademickiego świata i zainspirować się historią tej znakomitej instytucji.
Nie można zapomnieć o wizycie w Madame Tussauds, gdzie nasi uczniowie spotkali się z figurkami woskowymi największych światowych gwiazd. To niezwykłe doświadczenie dostarczyło im nie tylko rozrywki, ale także pogłębiło ich zainteresowanie historią kultury popularnej.
Ponadto, rejs po rzece Tamizie stanowił wyjątkową atrakcję, podczas której nasi uczniowie mogli podziwiać panoramę Londynu z innej perspektywy, ciesząc się jednocześnie chwilą odpoczynku i relaksu.
Wszystkie te atrakcje oraz wiele innych niespodzianek sprawiły, że wycieczka do Londynu była niezapomnianym doświadczeniem dla naszych uczniów. Wrócili oni do szkoły pełni nowych wrażeń, bogatsi o doświadczenia, które na pewno będą miały pozytywny wpływ na ich rozwój osobisty i edukacyjny.
B. Omylakowska