Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

19 cze 2022, 12:32

Wystawa JASNOWIDZE

Po obejrzeniu wystawy JASNOWIDZE, wieńczącej pierwszą edycję międzynarodowego konkursu na projekt ilustrowanej książki dla dzieci zorganizowanej przez wydawnictwo Dwie Siostry, nasi graficy dołączyli do aktywnej zabawy zaproponowanej przez organizatorów.
15 cze 2022, 19:28

Szkolne zawody trójek siatkarskich

14 czerwca 2022 roku odbyły się szkolne zawody trójek siatkarskich drużyn mieszanych. W zawodach wystartowało 12 drużyn, z których wyłoniono czterech. Przedstawiamy ostateczne wyniki finału.
13 cze 2022, 20:01

Prelekcje na temat odpowiedzialności karnej nieletnich

W środę, 8 czerwca odbyły się prelekcje na temat odpowiedzialności karnej nieletnich. W szkole gościliśmy przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju - komisarz Anetę Zachariasz z wydziału prewencji oraz podkomisarza Roberta Szablickiego z jastrzębskiej drogówki. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas pierwszych i drugich.
12 cze 2022, 19:05

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

Uczniowie klasy I BT i II DT uczestniczyli w wycieczce do Wrocławskiego zoo oraz afrykarium. Jest to największy ogród zoologiczny w Polsce. Żyje tu ponad 12 tysięcy zwierząt - większość na wyginięciu. Uczniowie mogli również skorzystać z rejsu statkiem po Odrze i zobaczyć miasto z zupełnie innej perspektywy.
10 cze 2022, 17:29

Uczniowie „Korfantego” odwiedzili lotnisko w Krakowie

Uczniowie z klas technik logistyk oraz technik obsługi portów i terminali odwiedzili Lotnisko Międzynarodowe Kraków – Balice. Niecodziennie zdarza się, kiedy uczniowie – adepci zawodów związanych z transportem, mogą wziąć udział w zajęciach na jednym z większych lotnisk w Polsce.
7 cze 2022, 20:27

Sukcesy w konkursie z języka angielskiego FOX

26 kwietnia 22 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego Fox pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
7 cze 2022, 20:16

VII Gala Talentów Korfantego

24 maja, po dwóch latach przerwy, spowodowanych pandemią odbyła się w naszej szkole VII Gala Talentów Korfantego. Gala jest wydarzeniem cyklicznym, podczas której można zobaczyć występy utalentowanych uczniów. Oficjalnego otwarcia dokonała pani Dyrektor Ewa Mentel.