Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

17 maj 2019, 22:43

Z Erasmusem doskonalimy swoje umiejętności

W ramach projektu „Aktywność. Rozwój. Zaangażowanie.” czworo nauczycieli z Zespołu Szkół Nr 2 realizuje kursy na Malcie, których celem jest doskonalenie umiejętności językowych i metodycznych.
10 maj 2019, 11:45

Warsztaty gastronomiczne

Staże zagraniczne w Portugalii już za nami. Wciąż jednak trwa upowszechnianie rezultatów projektu "Przystanek Portugalia - zagraniczne praktyki zawodowe". W czwartek, 9 maja zorganizowane zostały warsztaty gastronomiczne "Przystawki i desery sercem cateringu", podczas których młodzież Korfantego przygotowywała typowy deser Portugalski Pastéis de nata – babeczki budyniowe z ciasta francuskiego.
30 kwi 2019, 14:17

Korfanty w kampanii przeciwko nienawiści w Internecie

W czwartek, 4 kwietnia młodzież Korfantego zaangażowała się w kampanię społeczną potępiającą nienawiść i przemoc szerzącą się w cyberprzestrzeni.
30 kwi 2019, 14:15

Logistyk Korfantego wśród najlepszych w Polsce

Miło nam poinformować, że uczeń klasy IV b T Kamil Chromik znalazł się wśród najlepszych w Polsce - wśród 30 finalistów Olimpiady Spedycyjno – Logistycznej. Zawody finałowe odbyły się 05.04.2019 r. w Sopocie.
7 kwi 2019, 22:28

WEEKENDOWY PROGRAM KULTUROWY STAŻYSTÓW Z KORFANTEGO

Uczniowie klas technikum hotelarskiego oraz gastronomowie codziennie mają okazję do odkrywania ciekawych miejsc nie tylko w Lizbonie, w której to odbywają swoje staże, ale również w wielu historycznych miejscach Portugalii.
6 kwi 2019, 19:19

„Młodzież Zapobiega Pożarom”

Anita Drescher - uczennica klasy pożarnictwa i ratownictwa medycznego - zajęła II miejsce w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej i Ekologicznej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.