Nocka w szkole!

27 kwi 2022, 20:12

Harmonogram był bardzo napięty, czasu mieliśmy sporo. Najpierw wspólne śpiewanie przy mikrofonach w sali kinowej. Gdy już trochę zgłodnieliśmy przyszedł czas na skonsumowanie pizzy. Zamówienie jej i wybranie wspólnych smaków było nie lada wyzwaniem dla wszystkich,udało się! Kolejny punkt programu to oglądanie horroru na wielkim ekranie naszej „kinówki”. Tu też potrzebne były długie obrady w związku z wyborem tytułu filmu spełniającego oczekiwania większości odbiorców. Po uczcie dla podniebienia oraz duszy przyszedł czas na akcent sportowy i wielki mecz piłki siatkowej. Cała sala dla nas J. Sportowe emocje pozwoliły zawodnikom wznieś się na wyżyny swoich siatkarskich umiejętności. Po takim wysiłku łapaliśmy oddech w strefie chill outu. Śpiewanie przy gitarach okazało się odpowiednim relaksem na tę porę dnia – a raczej nocy.

O godzinie trzeciej … nasi szkolni artyści udali się na błogi odpoczynek i sen w sali lustrzanej, uff... Rano wszyscy trochę zmęczeni, ale z wspaniałymi humorami i w dobrych nastrojach opuściliśmy szkołę mając nadzieję, że cdn….

Dariusz Gruszczyk