Trwa współpraca z Akademią WSB

4 lut 2023, 19:41

Otwarta Akademia Nauki Akademii WSB to cykl zajęć, które popularyzują naukę i mają na celu rozszerzenie programu kształcenia w szkołach średnich. Tym razem oferta skierowana została głównie do uczniów klas logistycznych.

Młodzież miała okazję poznać znaczenie e-logistyki w gospodarce, która dzięki upowszechnianiu się e-biznesu rozwija się dziś niezwykle dynamicznie. Ogromne znaczenie ma tu również robotyzacja i automatyzacja. Młodzi logistycy mieli możliwość poznania różnic między tymi procesami. Duże zainteresowanie wzbudziła również tematyka wykorzystywania dronów w logistyce. To nowe rozwiązanie odegra istotną rolę w cyfrowej transformacji magazynów.

Dzięki udziałowi w wykładzie młodzież naszej szkoły mogła poznać ciekawe, przyszłościowe trendy w ramach e-logistyki. To z pewnością nieostatnie spotkanie z pracownikami Akademii WSB.

Katarzyna Panfil

Małgorzata Lach