Projekt "Uczelnie szkołom – o finansach z NBP"

27 maj 2022, 17:50

Zadaniem uczestników konkursu było opracowanie poradnika skierowanego do ich rodziców/dziadków w zakresie prawidłowej i bezpiecznej realizacji transakcji elektronicznych i bezgotówkowych. W roli konsultantów poradnika mieli wystąpić dziadkowie/rodzice danego uczestnika.

Zwycięska praca uczennicy "Korfantego" pt. „Bezpieczeństwo w Internecie. Cyberzagrożenia w sieci.” miała dwie formy: prezentacji multimedialnej oraz podcastu, w którym wzięła udział również mama Anety, Pani Wioleta Oślizło.

Warto dodać, że do konkursu przystąpili również inni uczniowie klasy II a T:

• Alicja Pawłowska – praca pt. „Poradnik bezpieczeństwa”
  • Julian Pająk - praca pt. „Prawidłowa ibezpieczna realizacja transakcji elektronicznych i bezgotówkowych”
  • Kamil Kucharski - praca pt. “Seniorze - spotkajmy się w sieci”
  • Daniel Zmuda - praca pt. „Bezpieczna realizacja transakcji elektronicznych i bezgotówkowych”

Wszystkim uczniom gratulujemy!

Całej klasie II a T dziękujemy za udział w projekcie.

Małgorzata Lach

Koordynatorem projektu jest Akademia WSB przy współpracy z Narodowym Bankiem Polskim.

grafika_na_fb.png