Betlejemskie Światełko Pokoju w „Korfantym”

18 gru 2020, 16:03

Krzysztof Wierzbicki z 11 Harcerskiej Drużyny Wodnej Golęszyce przybył w piątek do naszej szkoły i przyniósł Betlejemskie Światełko Pokoju, a wraz z nim życzenia od Związku Harcerstwa Polskiego dla całej naszej społeczności. Światełko zostało przekazane na ręce pani dyrektor Ewy Mentel. A oto treść życzeń od harcerzy:

- Tradycyjnie, jak co roku, sypią się życzenia wokół. Większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, harcerze życzą uśmiechu od ucha do ucha i pogody ducha. Wesołych świąt - napisali harcerze.

Dyrektor „Korfantego” Ewa Mentel przyjmując światełko powiedziała:

- Niech to Światełko z Betlejem będzie dla nas nadzieją na lepszą przyszłość, na lepsze jutro. Życzę wszystkim przede wszystkim dużo zdrowia oraz ciepła w gronie rodzinnym - mówiła dyrektor.

Światełko zostało postawione koło tablicy poświęconej patronowi naszej szkoły Wojciechowi Korfantemu. Dziękujemy Związku Harcerstwa Polskiego za wizytę i podzielenie się Betlejemskim Światełkiem Pokoju. Czuwaj!

Katarzyna Barczyńska-Łukasik