Kreatywnie w Korfantym

30 mar 2021, 22:22

Uczniowie z klasy I a T oraz II a TP uczestniczyli w warsztatach, w czasie których stali się przedsiębiorcami i przygotowali strategie sprzedaży konkretnych produktów. Młodzież, wykorzystując konkretne dane, opracowała profil klienta i przygotowała kampanie reklamowe. Dla uczniów klasy ekonomicznej i architektonicznej była do świetna okazja do pracy w grupie, rozwijania kreatywności, wykorzystywania programów graficznych oraz podejmowania konkretnych decyzji biznesowych.

Warsztaty zorganizowane zostały przez Centralny Dom Technologii w oparciu o metodę nauczania STEAM. Ten nowoczesny sposób nauczania łączy Naukę, Technologię, Inżynierię, Sztukę i Matematykę w taki sposób, aby inspirować uczniów do samodzielnego podejmowania decyzji, pomysłowości i wytrwałości w rozwiązywaniu problemów.

Zapraszamy do obejrzenia efektów pracy zespołowej naszych uczniów.

Małgorzata Lach