Zespół Szkół Nr 2

im. Wojciecha Korfantego

ul. Poznańska 1a

44-335 Jastrzębie-Zdrój


tel.:
32 471 16 33

Aktualność

Logistyk Korfantego wśród najlepszych w Polsce

30 kwi 2019, 14:15

Uczestnicy Olimpiady mieli również możliwość wzięcia udziału w imprezach towarzyszących finałowi. Organizatorzy pokazali, co naprawdę znaczy planowanie w logistyce.
Wszytko tak jak było zaplanowane zostało zrealizowane na czas; niczym w systemie just in time.
Uczestnicy Finału już przed przyjazdem do Sopotu otrzymali dokładny plan pobytu wyliczony co do minuty! Podczas rejestracji jeszcze raz zapoznali się z Programem zawodów finałowych. Dzięki temu każdy mógł się przyczynić do sukcesu, jakim było zrealizowanie tak wymagającego przedsięwzięcia / rejestracja, zakwaterowanie,posiłki , wyjazdy na 2 wizyty studyjne, warsztaty, wykłady, przejazdy w godzinach szczytu w Trójmieście i uwzględnione oczywiście kongestie transportowe. No i jeszcze, czego nie mogło zabraknąć, zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem./
Na szczęście zarówno Organizatorzy jak i uczestnicy (najlepsi z najlepszych) wiedzieli co to znaczy LOGISTYKA i jak ważne jest działanie zgodnie z planem, żeby osiągnąć sukces.
Bez dobrej organizacji i zdyscyplinowanych uczestników nie byłoby to możliwe.
No a wizyta studyjna w Terminalu kontenerowym DCT Gdańsk (ang. Deepwater Container Terminal) to prawdziwe przeżycie! Załadunek i rozładunek jednocześnie z jednostki oceanicznej tysięcy kontenerów to logistyczny majstersztyk.