Spotkanie podsumowujące projekt

5 gru 2019, 21:35

11 nauczycieli z Zespołu Szkół Nr 2 uczestniczyło w kursach językowych w Irlandii, w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, w Niemczech i na Malcie. Podczas spotkania, w którym uczestniczyła dyrekcja szkoły, pani księgowa oraz pani kierownik szkolenia praktycznego, uczestnicy projektu mieli okazję opowiedzieć o mocnych stronach udziału w przedsięwzięciu, mogli podsumować wykonane prace w ramach całego projektu oraz określić kierunek działań szkoły w ramach realizacji projektów unijnych w przyszłości. Nie zabrakło również wspomnień z pobytu w krajach objętych działaniami projektowymi oraz pokazu zdjęć.
Z rąk koordynatora projektu, pani Doroty Sitek-Sędek, nauczyciele otrzymali certyfikat uczestnictwa w projekcie „Aktywność. Rozwój. Zaangażowanie.”

Podczas spotkania przedstawione zostały również wyniki ewaluacji przeprowadzonej online wśród uczestników, które stanowiły doskonałe podsumowanie zrealizowanego projektu w Zespole Szkół Nr 2.

Małgorzata Lach

Publikacje zostały zrealizowane przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej.

Publikacje odzwierciedlają jedynie stanowisko jej autorów i Komisja Europejska oraz Narodowa Agencja Programu Erasmus+ nie ponoszą odpowiedzialności za ich zawartość merytoryczną.

PUBLIKACJA BEZPŁATNA

erasmus.png