Studiuj, pracuj, zarabiaj - Dzień Otwarty UE

26 lis 2019, 18:03

Młodzież Korfantego zwiedziła Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, miała okazję spotkać studentów i wykładowców uczelni. Zainteresowani uczniowie poznali oferowane przez Uniwersytet kierunki kształcenia. Dni Otwarte były również dobrą okazją do poznania inicjatyw podejmowanych przez organizacje studenckie.

Nie zabrakło także uczestnictwa w wykładach. Uczniowie wzięli udział między innymi, w wykładzie prowadzonym przez dr Piotra Hanusa „Logistyka. Wczoraj, dzisiaj, jutro”. Dr Piotr Hanus przybliżył młodzieży zagadnienia związane z logistyką, ekologią, nowoczesnymi technologiami oraz możliwościami, jakie daje firmie optymalnie zorganizowana logistyka.

Warto podkreślić, że udział w Dniach Otwartych to kolejne już spotkanie w ramach współpracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach z naszą szkołą.

Małgorzata Lach