Uczniowie Dwójki wraz z elitą polskich kucharzy

15 gru 2016, 20:16

Atmosfera spotkania była niezwykle ciepła i rodzinna. W zabytkowym XVIII-wiecznym Folwarku goście nie mieli okazję nie tylko wysłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu utalentowanych młodych artystów, ale przede wszystkim skosztować wyśmienitych potraw zaserwowanych przez najlepszych Szefów Kuchni.

W organizacji tego wyjątkowego spotkania oraz w obsłudze zaproszonych gości wzięli również udział uczniowie Dwójki: Paweł Fojcik (klasa II d T), Szymon Baczewski (klasa II d T), Dawid Jeżewski (klasa II d T), Bartosz Płaczek (klasa II d T), Jakub Rutka (klasa II b LO), Grzegorz Libera (klasa II b LO), Damian Gorzała (klasa II ZSZ), Dawid Pustelnik (klasa III ZSZ), Mateusz Ożana (klasa III ZSZ).

Juror polskich i międzynarodowych konkursów kulinarnych, od 2015 roku Ambasador Kulinarny Polski Pan Michał Bałazy wystosował publiczne podziękowania, których fragmenty warto w tym miejscu przytoczyć:

Szanowna Pani dyrektor, droga kadro pedagogiczna, uczniowie!
W imieniu swoim oraz braci kucharskiej, pragnę z całego serca podziękować za tak ogromne zaangażowanie Państwa szkoły w wydarzenie charytatywne "Świeć Betlejemska Gwiazdo - Polscy Kucharze Seniorom"

Jesteśmy DUMNI, ogromnie dumni z tak wspaniałej młodzieży !!!!

Zarówno poziom kultury osobistej jak i umiejętności i zapał do pracy, zostały dostrzeżone przez jednych z najlepszych szefów kuchni i menadżerów Polskich hoteli i restauracji.
Pracę Państwa uczniów oceniono bardzo wysoko, panowie reprezentują NAJWYŻSZY poziom. (...)

Pedagogom GRATULUJEMY wspaniałego przekazu wiedzy a rodzicom uczniów doskonałego wychowania.
Możecie Państwo być DUMNI ze swoich dzieci!

Michał Bałazy

Ambasador Kulinarny Polski