UWAGA! Rusza kolejny nabór na kursy kwalifikacyjne

26 lis 2019, 13:19

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W jego ramach w latach 2018 – 2020 oferujemy bezpłatnie następujące kursy:

• Kurs operatora wózków widłowych (jezdniowych) dla 20 osób. Kurs z egzaminem.
  • Kurs prawo jazdy kat. B dla 41 osób. Kurs z egzaminem.
  • Kurs rachunkowość/księgowość dla 7 osób. Kurs z egzaminem.
  • Kurs Kadry i płace dla 6 osób. Zaświadczenie.
  • Kurs zawodowy wizażysta-stylista dla 5 osób.
  • Kurs Obsługa kas fiskalnych dla 9 osób.
  • Kurs Dietetyka i odchudzanie dla 7 osób.

Projekt oferuje również możliwość odbycia dodatkowej praktyki zawodowej (w dowolnym zakładzie pracy) z wynagrodzeniem. Wynagrodzenie dla ucznia/uczennicy w formie stypendium w wysokości 1 600 zł brutto za 150 h praktyki (oraz zwrot kosztów dojazdu).

Szczegóły wsparcia znajdują się w regulaminie rekrutacji i uczestnictwa dostanym na stronie internetowej projektu www.przewaga.deltapartner.org.pl

O kwalifikacji na poszczególne kursy decydować będzie proces rekrutacji zgodnie z Regulaminem. Serdecznie zapraszamy uczniów i uczennice do zgłaszania chęci udziału w projekcie poprzez złożenie w sekretariacie szkoły podpisanych dokumentów:

1. Deklaracji uczestnictwa w projekcie,
  2. Zgody na przetwarzanie danych,
  3. Formularz rekrutacyjny,
  4. Kwestionariusz.

Wymagane dokumenty należy składać w oryginale sekretariacie szkoły w terminie od 25–29 listopad 2019 r.

Poniżej udostępniamy Regulamin oraz komplet dokumentów zgłoszeniowych.

Wszystkie dokumenty i informacje dostępne są również w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej projektu: http://przewaga.deltapartner.org.pl.

Zachęcamy do złożenia dokumentów rekrutacyjnych!

Do pobrania:

1. Regulamin Rekrutacji i Uczestnictwa w projekcie