Warsztaty nt. dobrostanu w klasach psychologicznych

17 lis 2021, 21:00

Pani Shoshi przeprowadziła warsztaty, podczas których uczniowie poznali ćwiczenia na relaksację, dobry nastrój, koncentrację i pozytywną samoocenę. Prowadząca podzieliła się ciekawostkami z dziedziny psychologii, przekazała interesujące spostrzeżenia dotyczące zachowań człowieka w prostych codziennych sytuacjach. Młodzież aktywnie i z zaangażowaniem uczestniczyła w spotkaniu.

Pani Shoshi jest autorką e-book’a adresowanego dla Polonii w Wielkiej Brytanii, autorką artykułu na temat wdrażania elementów pozytywnej psychologii w programy edukacyjne. Opublikowała artykuł i kurs online na temat: "Jak dbać o zdrowie psychiczne i odnaleźć się po lockdown".

Dziękujemy pani Agnieszce Shoshi, że zgodziła się odwiedzić naszą szkołę i poświęcić czas młodzieży klas Liceum Ogólnokształcącego.

Kontakt z p. Agnieszką Shoshi:
aga.shoshi@cwc.ac.uk

Profil online: https://uk.linkedin.com/in/ashoshi