Wycieczki hotelarzy

15 gru 2016, 20:49

Pierwszym zwiedzanym obiektem był Pałac Borynia – 3* hotel,który mieści się w odnowionym budynku pałacowym na terenie cichego parku. Młodzież miała możliwość obejrzenia bogato wyposażonych pokoi, które zostały urządzone w eleganckim stylu pałacowym:

•piętro I - cztery pory roku,

•piętro II - styl francuski

•piętro III - styl angielski

Hotel posiada salę balową, salonik myśliwski oraz wiele ciekawych pomieszczeń. Uczniowie usłyszeli kilka informacji dotyczących historii Pałacu, jak również funkcjonowania obiektu.

Drugim punktem wycieczki był TEXAS – hotel 3*, który znajduje sie na terenie Miasteczka Westernowego Twinpigs w Żorach. Hotelarze usłyszeli kilka cennych informacji na temat pracy w hotelu od pracownika recepcji, jak również zwiedzili pokoje hotelowe urządzone w stylu: indiańskim, kowbojskim, meksykańskim. Ciekawostką były pokoje stylizowane na surowe więzienne cele. Po zwiedzeniu hotelu uczniowie zobaczyli atrakcje miasteczka, w którym znajduje się m.in. Małe ZOO. Ostatnim punktem wycieczko było przybycie do restauracji "Panna Maria" w której uczniowie zjedli smaczny posiłek.

Uczennice klasy II e T