Ekonomiści prezentują pomysły na ekobiznes

4 kwi 2019, 21:57

29 marca w naszej szkole odbyło się spotkanie dr Katarzyny Olejko – pracownika Wydziału Biznesu, Finansów i Administracji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach z uczniami klasy III a T. Pani Katarzyna Olejko wygłosiła wykład pt. ”Sprawozdanie finansowe jako podstawowe źródło informacji o przedsiębiorstwie”.

Natomiast 2 kwietna uczniowie klasy ekonomicznej - Martyna Gatner, Wojciech Dziki, Marcin Kukla i Artur Hendzel - wzięli udział w II etapie Konkursu Wiedzy Ekonomicznej „Start do własnego biznesu”, który odbył się na Wydziale UE w Rybniku.

W trakcie konkursu uczniowie zaprezentowali swoje biznesplany, których tematem przewodnim był ekobiznes. Gratulujemy ciekawych pomysłów i dziękujemy za duży wkład pracy w przygotowania konkursowe.

Elżbieta Janusz