Korfanty na Giełdzie Szkół

28 mar 2019, 15:20

26 marca w Hali Omega mieliśmy przyjemność spotkać się z uczniami szkół gimnazjalnych oraz podstawowych i zaprezentować im ofertę naszej szkoły.

Spotkanie z młodzieżą było świetną okazją do zaprezentowania ciekawych, nowych kierunków kształcenia w ramach Liceum Ogólnokształcącego, Technikum oraz Branżowej Szkoły I stopnia. Impreza była również doskonałą okazją do upowszechniania rezultatów projektu „Przystanek Portugalia – zagraniczne praktyki zawodowe”, w ramach którego uczniowie Korfantego zdobywają doświadczenie poza granicami kraju.

Dziękujemy licznej młodzieży, która odwiedziła stoiska naszej szkoły i przypominamy, że w zakładce Rekrutacja umieszczone zostały informacje związane z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Nr 2.

Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte,
które odbędą się 26 kwietnia 2019r. w Zespole Szkół Nr 2.

Małgorzata Lach

Dziękujemy Radzie Rodziców za fantastyczne polówki profilowe
i Stowarzyszeniu " Z Korfantym w Przyszłość " za wsparcie.