MOBILE VOCABULARY MASTER - 2. Edycja

28 wrz 2019, 20:43

Uczniów klas maturalnych zapraszamy na drugą edycję szkolnego konkursu z języka angielskiego „Mobile Vocabulary Master”, która odbędzie się 2 października (środa) o godzinie 12:15 w sali 106 B. Zakres słownictwa do opanowania: Bank słów z rozdziału 1. (Człowiek) z Repetytorium Maturalnego wydawnictwa Pearson (poziom podstawowy). Kolejne części będą odbywały się co 3-4 tygodnie.

Konkurs został przygotowany w postaci quizu językowego, który uczestnicy rozwiązują na swoich telefonach komórkowych. Aby wziąć w nim udział wystarczy opanować obowiązkowy zakres słownictwa i zgłosić się w podanym terminie do sali 106 B, pamiętając o przyniesieniu swojej komórki z dostępem do Internetu.

Na konkurs zapraszają nauczyciele języka angielskiego: Ryszard Oślizło i Izabela Okręglicka-Pietranik.