Świątecznie w Dwójce

17 gru 2015, 17:19

Uczniowie klas gastronomicznych wraz z paniami Anną Labzą, Małgorzatą Holoną, Joanną Kanak przygotowali kolację wigilijną. Nie zabrakło na niej tradycyjnych potraw świątecznych takich jak pierogi czy barszcz. Stoły pięknie udekorowali i potrawy serwowali uczniowie klasy hotelarskiej pod nadzorem p. Marzeny Kuli. Wszystkie dzieci otrzymały podarunki świąteczne przygotowane przez p. Kingę Głowacką i p. Monikę Goik. Nasi goście miło spędzili czas na wspólnym kolędowaniu i biesiadowaniu z uczniami naszej szkoły. Obejrzeli także fragmenty świątecznych filmów przygotowanych specjalnie na tą okazję. Pani dyrektor Halina Hrynczyszyn składając życzenia świąteczne zaprosiła naszych miłych gości na kolejne spotkanie w przyszłym roku.

Wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły dziękujemy za wsparcie finansowe tego wydarzenia, a uczniom za poświęcony czas i zaangażowanie.

Kinga Głowacka