Zespół Szkół Nr 2

im. Wojciecha Korfantego

ul. Poznańska 1a

44-335 Jastrzębie-Zdrój


tel.:
32 471 16 33

Technikum

 

Technik geolog

Geolog zajmuje się studiami i badaniem budowy ziemi oraz analizą procesów geologicznych, którym ona ulega. Po tym kierunku można pracować w przemyśle górniczym, ale nie tylko. Technicy geolodzy są poszukiwani przez instytucje zajmujące się ochroną środowiska czy przez urzędy państwowe.
 

Technik reklamy

Reklama jest dźwignią handlu. Bez niej nie można wyobrazić sobie współczesnego świata. Praca w tej branży jest kreatywna, dynamiczna, podążająca za nowymi trendami. Opiera się z jednej strony na pomysłowości ludzi, a z drugiej na nowoczesnej technologii. Jeśli chcesz zdobyć ciekawy zawód, na który jest duże zapotrzebowanie na rynku, to jest to propozycja dla Ciebie.
 

Technik grafiki i poligrafii cyfrowej

Technik grafiki i poligrafiki cyfrowej to zawód dla ludzi z pasją. Ich prace znajdą się w folderach reklamowych znanych firm, telewizji czy bilbordach. Profesjonaliści pracujący w tej dziedzinie, na co dzień korzystają z nowoczesnych oprogramowań. Są cenionymi i poszukiwanymi ekspertami.
 

Technik obsługi turystyki

Technik organizacji turystyki to zawód dla osób, które pasję podróżowania chcą połączyć z pracą zawodową. To właśnie w tej profesji, jak w żadnej innej zwiedzisz ciekawe miejsca. Nauczysz się, jak organizować wycieczki, wczasy czy inne wyprawy. Po ukończeniu nauki staniesz się poszukiwaną osobą na rynku pracy.