Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

5 mar 2024, 21:51

Finał I Beskidzkiej Olimpiady Logistyczno-Transportowej

4 marca 2024 odbył się finał I Beskidzkiej Olimpiady Logistyczno-Transportowej organizowanej przez Wydział Zarządzania i Transportu Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego i Zespół Szkół Ekonomicznych im. Michała Kaleckiego w Bielsku-Białej.
1 mar 2024, 18:27

Sukces ucznia klasy 2 b Technikum Logistycznego

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 2 Technikum Dominik Klyszcz zakwalifikował się do centralnego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady "Diamentowy Index AGH". Gratulujemy!
1 mar 2024, 17:49

Rekolekcje Wielkopostne

Czas pandemii i związane z tym trudności w organizowaniu masowych imprez wzbudził w nas głód przeżywania "starych, dobrych" rekolekcji przeżywanych w kościele. Wydaje się, że trzy rekolekcyjne dni w dużym stopniu zaspokoiły to pragnienie.
1 mar 2024, 11:21

Master of Vectors - etap klasowy konkursu

W jubileuszowym roku szkolnym dołączyliśmy do ogólnopolskiego konkursu graficznego Master of Vectors. W pierwszym etapie, spośród wszystkich uczniów technikum grafiki i poligrafii cyfrowej, wyłonieni zostali reprezentanci klas, którzy usiądą przed komputerami w kolejnym etapie.
28 lut 2024, 21:17

Lekcja samorządności czyli sesja Młodzieżowej Rady Miasta

28 lutego, w YOLO "Young on board" Labour Office, odbyła się sesja Młodzieżowej Rady Miasta, w której uczestniczyli przedstawiciele naszej szkoły – radni: Julia Pietranik z IIbLO i Wiktor Brachaczek z IaT.
28 lut 2024, 20:36

Zajęcia z Profesjonalnym Animatorem Czasu Wolnego

Cieszymy się, że możemy podzielić się wspaniałym doświadczeniem, jakie mieliśmy 24 lutego 2024 roku, podczas specjalnych zajęć z profesjonalnym animatorem czasu wolnego od firmy STAGEMAN. Naszym instruktorem po raz kolejny był Sebastian Podula, charyzmatyczny animator i trener.
27 lut 2024, 15:04

Powiatowe zawody siatkówki dziewcząt

26 lutego 2024 roku odbyły się w Szkole Mistrzostwa Sportowego powiatowe zawody siatkówki dziewcząt szkół ponadpodstawowych. Udział wzięły cztery zespoły: LO Nr 1, ZS nr 6, ZS Nr 2 oraz ZSMS.