Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

5 cze 2024, 12:26

ZWIEDZAMY W DESZCZU KRAKÓW

We wtorek klasy 2f T turystyczno-hotelarska oraz 1c gastronomiczna miały okazję uczestniczyć w pełnej wrażeń wycieczce do Krakowa. Mimo że pogoda nas nie rozpieszczała i deszcz towarzyszył nam przez cały dzień, nastrój uczestników pozostał nieskazitelnie pozytywny.
5 cze 2024, 08:42

Ekonomistki w finale konkursu Social Innovation Relay

10 maja 2024 r. w siedzibie Nationale-Nederlanden w Warszawie dziesięć zespołów ze szkół średnich z całej Polski zaprezentowało biznesplany przedsiębiorstw społecznych na finale projektu Social Innovation Relay 2024. W gronie wyróżnionych finalistów znalazł się zespół reprezentujący naszą Szkołę w składzie: Julia Wałkiewicz, Agata Zając oraz Dagmara Żur.
3 cze 2024, 19:56

WARSZTATY LOGISTYCZNE NA UNIWERSYTECIE EKONOMICZNYM W KATOWICACH

W piątek 24 maja 2024 r. uczniowie klas drugich technikum logistycznego naszej szkoły uczestniczyli w „MEGA! Warsztatach logistycznych” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach w auli nowoczesnego budynku CNTI.
3 cze 2024, 19:40

FINAŁ KONKURSU „MASTER OF VECTORS”

W sobotę, 25 maja br., w warszawskiej firmie IT Media, odbył się międzyszkolny etap finałowy II edycji konkursu „Master of Vectors”. Gratulujemy Magdalenie Szulik (3dT) oraz Bartoszowi Brudnemu (2dT) wygranej etapu szkolnego oraz osiągnięcia statusu finalisty konkursu ogólnopolskiego!
31 maj 2024, 10:28

Wizyta w Muzeum Wiślańskiej Kuchni Regionalnej

W maju klasa 1ABS uczestniczyła w wycieczce do wyjątkowego muzeum w Wiśle "Stolicy Pradziadków", które mieści się w Chacie Olimpijczyka Jasia i Helenki. Uczniowie Poznali ogrom przedmiotów, które dawniej służyły mieszkańcom Beskidu Śląskiego w codziennych pracach domowych i dowiedzieli się co jedzono w Wiśle na przełomie IX i XX wieku.
28 maj 2024, 21:59

EuroWeek - Szkoła liderów

Kończy się wspaniały czas, wyjazdu do Międzygórza na obóz edukacyjny EuroWeek. Nasza młodzież spędziła pięć niezwykłych dni, doskonaląc swoje umiejętności komunikacyjne w zakresie języka angielskiego.
27 maj 2024, 11:55

Kopalnia Złota i Pałac w Mosznej

21 maja 2024 roku uczniowie klasy 1 technikum logistycznego uczestniczyli w fascynującej wycieczce do Złotego Stoku i Mosznej. Chcielibyśmy podzielić się wrażeniami z tego dnia pełnego nauki i przygód.