Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

13 cze 2024, 16:57

Wyjątkowe lekcje

12 czerwca 2024 roku uczniowie naszej szkoły odwiedzili Sąd Rejonowy w Jastrzębiu Zdroju. W zajęciach uczestniczyła młodzież z klasy III a LO. W trakcie zajęć uczniowie poznali zagadnienia związane z prawem i wymiarem sprawiedliwości RP.
13 cze 2024, 16:50

Zdobyliśmy doświadczenie w Europie

12 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie upowszechniające a zarazem podsumowujące projekt „Zdobywamy doświadczenie w Europie”. W marcu grupa 22 uczniów Technikum oraz Branżowej Szkoły wyjechała na staże zagraniczne do włoskiego Rimini.
13 cze 2024, 16:49

Wyjątkowe lekcje

10 czerwca uczniowie klasy III a LO udali się na wyjątkową lekcje do Zakładu Karnego w Jastrzębiu Zdroju. Zajęcia miały na celu edukację prawno - kryminalną młodzieży.
11 cze 2024, 17:17

Drodzy Uczniowie

Rozpoczynamy rekrutację do II tury projektu Erasmus + "Patrzymy w przyszłość". W projekcie, którego częścią jest wyjazd zagraniczny, mogą wziąć udział uczniowie obecnych klas pierwszych i drugich liceum. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety oraz podpisanie klauzuli RODO (wiadomość w dzienniku). Wypełnione ankiety należy złożyć w sekretariacie szkoły (pokój 12) w terminie od 17 do 21 czerwca br. Koordynatorzy projektu: Sylwia Banasiak-Żarska i Danuta Łozińska
7 cze 2024, 21:47

Sukcesy naszych uczennic

Z przyjemnością informujemy, iż uczennice : Karolina Koślicka z klasy 1b LO otrzymuje tytuł Laureata za zajęcie 2. miejsca oraz Anna Skwira z klasy 5a T otrzymuje tytuł Laureata za zajęcie 13. miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Niemieckiego Olimpus.
6 cze 2024, 10:36

Uwaga konkurs!

Chcesz się przekonać jak pracuje Twój mózg przed wakacjami? Rusz głową i weź udział w szkolnym konkursie rozwiązywania zagadek logicznych. ​Konkurs odbędzie się w środę 12 czerwca na lekcji 5 (11.40-12 25) w auli i jest przeznaczony dla zespołów dwuosobowych lub solistów. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do p. Będkowskiej (9b) lub poprzez dziennik elektroniczny.
5 cze 2024, 12:46

CZY LECI Z NAMI PILOT

28 maja uczniowie Technikum Eksploatacji Portów i Terminali wzięli udział w Dniach Transportu Lotniczego, organizowanych przez Politechnikę Śląską i Wydział Transportu i Inżynierii Lotniczej. Dzięki zaproszeniu Katedry Transportu Lotniczego mieliśmy okazję odwiedzić Lotnisko Katowice-Pyrzowice.