Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

20 cze 2024, 19:10

#WIĘCEJNIŻLEKCJA

„Świadomość procentuje” - jedyny bezpłatny program rozwoju mentalnego dla dzieci, rodziców i nauczycieli w Polsce. 21.05-12.06 uczniowie, rodzice i nauczyciele mieli okazję w wyjątkowych spotkaniach, w ramach Ogólnopolskiego Programu Świadomość Procentuje, który jest odpowiedzią na AKTUALNE POTRZEBY w zakresie rozwoju i edukacji.
20 cze 2024, 18:26

„Outdoor learning and adventure education”

Nauczyciele wychowania fizycznego ukończyli kurs „Outdoor learning and adventure education” organizowany na Teneryfie w ramach programu Erasmus+ „Patrzymy w przyszłość”. Kurs miał na celu dostarczenie narzędzi, pomysłów i najlepszych praktyk, a także praktycznego doświadczenia i wiedzy, jak rozwijać formy aktywności na świeżym powietrzu.
20 cze 2024, 17:24

Program wolontariatu w Domu Dziecka

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ja dzieli” Z radością informujemy, że uczniowie naszego liceum aktywnie uczestniczą w programie wolontariatu w Domu Dziecka w Jastrzębiu Zdroju.
18 cze 2024, 09:20

Niecodzienny gość

Klasa 2 c T miała okazję spotkać się z jastrzębskim twórcą, panem Stanisławem Jarczokiem. Pan Jarczok bardzo ciekawie opowiadał o swojej życiowej pasji jaką jest malarstwo. Jego życie zawodowe związane było z kopalnią „Borynia”, jednak od najmłodszych lat rysował, zaczynając od postaci z kreskówek.
16 cze 2024, 20:27

Dzień Kreatywności i Współpracy

Przedostatni piątek roku szkolnego wszyscy graficy spędzili świętując Dzień Kreatywności i Współpracy.
14 cze 2024, 10:59

RUSZ GŁOWĄ - wyniki!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu, w którym udział wzięło 10 zespołów i 3 solistów .
14 cze 2024, 10:50

W hołdzie Korfantemu

Tradycją naszej szkoły jest wiosenna wycieczka do Katowic i składanie kwiatów na grobie Patrona. Tym gestem upamiętniamy rocznice – urodzin Korfantego oraz wybuchu trzeciego powstania śląskiego.