Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

7 cze 2024, 21:47

Sukcesy naszych uczennic

Z przyjemnością informujemy, iż uczennice : Karolina Koślicka z klasy 1b LO otrzymuje tytuł Laureata za zajęcie 2. miejsca oraz Anna Skwira z klasy 5a T otrzymuje tytuł Laureata za zajęcie 13. miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Niemieckiego Olimpus.
6 cze 2024, 10:36

Uwaga konkurs!

Chcesz się przekonać jak pracuje Twój mózg przed wakacjami? Rusz głową i weź udział w szkolnym konkursie rozwiązywania zagadek logicznych. ​Konkurs odbędzie się w środę 12 czerwca na lekcji 5 (11.40-12 25) w auli i jest przeznaczony dla zespołów dwuosobowych lub solistów. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do p. Będkowskiej (9b) lub poprzez dziennik elektroniczny.
5 cze 2024, 12:46

CZY LECI Z NAMI PILOT

28 maja uczniowie Technikum Eksploatacji Portów i Terminali wzięli udział w Dniach Transportu Lotniczego, organizowanych przez Politechnikę Śląską i Wydział Transportu i Inżynierii Lotniczej. Dzięki zaproszeniu Katedry Transportu Lotniczego mieliśmy okazję odwiedzić Lotnisko Katowice-Pyrzowice.
5 cze 2024, 12:26

ZWIEDZAMY W DESZCZU KRAKÓW

We wtorek klasy 2f T turystyczno-hotelarska oraz 1c gastronomiczna miały okazję uczestniczyć w pełnej wrażeń wycieczce do Krakowa. Mimo że pogoda nas nie rozpieszczała i deszcz towarzyszył nam przez cały dzień, nastrój uczestników pozostał nieskazitelnie pozytywny.
5 cze 2024, 08:42

Ekonomistki w finale konkursu Social Innovation Relay

10 maja 2024 r. w siedzibie Nationale-Nederlanden w Warszawie dziesięć zespołów ze szkół średnich z całej Polski zaprezentowało biznesplany przedsiębiorstw społecznych na finale projektu Social Innovation Relay 2024. W gronie wyróżnionych finalistów znalazł się zespół reprezentujący naszą Szkołę w składzie: Julia Wałkiewicz, Agata Zając oraz Dagmara Żur.
3 cze 2024, 19:56

WARSZTATY LOGISTYCZNE NA UNIWERSYTECIE EKONOMICZNYM W KATOWICACH

W piątek 24 maja 2024 r. uczniowie klas drugich technikum logistycznego naszej szkoły uczestniczyli w „MEGA! Warsztatach logistycznych” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach w auli nowoczesnego budynku CNTI.
3 cze 2024, 19:40

FINAŁ KONKURSU „MASTER OF VECTORS”

W sobotę, 25 maja br., w warszawskiej firmie IT Media, odbył się międzyszkolny etap finałowy II edycji konkursu „Master of Vectors”. Gratulujemy Magdalenie Szulik (3dT) oraz Bartoszowi Brudnemu (2dT) wygranej etapu szkolnego oraz osiągnięcia statusu finalisty konkursu ogólnopolskiego!