Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

23 mar 2022, 22:14

Akcja charytatywna rozliczona

23 mar 2022, 20:35

Na lekcjach języka niemieckiego nie jest nudno

W naszej szkole ciągle coś się dzieje. 22 marca - nie było inaczej. W ramach projektu etwinningowego "Kleider machen Leute, aber das Herz macht den Menschen - Nie szata zdobi człowieka, lecz serce." uczniowie klasy 2 a TP, 2 d TP oraz 3 a TP uczestniczyli w międzynarodowym spotkaniu z uczniami z Chorwacji oraz Turcji.
22 mar 2022, 10:16

Ekologiczni i kreatywni - nagroda główna dla ZS Nr 2

18 marca 2022 roku w ramach miejskich obchodów Miesiąca Ekologii Młodzieżowa przeprowadzony został konkurs, do udziału zaproszono wszystkie szkoły w mieście.
20 mar 2022, 20:15

Kropla w morzu (potrzeb) dla Ukrainy

W ramach „Światowego Dnia Wody” 22 marca 2022 roku w naszej szkole odbędzie się sprzedaż ciasteczek w kształcie kropli wody. Cały dochód z akcji będzie przeznaczony na zakup artykułów spożywczych dla uchodźców wojennych. Każda złotówka ma znaczenie - włącz się do akcji! Ewa Goraus
19 mar 2022, 15:47

Uczelnie szkołom - o finansach z NBP

W ramach projektu realizowanego z Akademią WSB i Narodowym Bankiem Polskim odbyły się kolejne warsztaty, w których udział wzięła klasa II a T. Tym razem spotkania poświęcone zostały zagadnieniom związanym z przedsiębiorczością oraz doradztwem zawodowym.
19 mar 2022, 14:48

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Podatkach

11 marca 2022r. odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach. Celem konkursu jest rozwijanie wśród uczniów zainteresowań problematyką zagadnień podatkowych oraz upowszechnianie wśród młodzieży zasad korzystania z prawa podatkowego.
19 mar 2022, 14:42

Ekonomiści działają społecznie - SIR!

Social Innovation Relay to międzynarodowy innowacyjny program dedykowany rozwojowi umiejętności uczniów szkół średnich. Program realizowany jest w 13 krajach, a jego ważnym elementem jest partnerstwo pomiędzy edukacją, biznesem i trzecim sektorem.